انجمن علمی دانشجویی کامپیوتر دانشگاه ارومیه

صفحه اصلی
تماس با ما
search search

مایکروسافت بزودی آپدیت ویندوز ۸٫۱ را منتشر میکند.

مایکروسافت بزودی آپدیت ویندوز ۸٫۱ را منتشر میکند.

طبق گزارشات مایکروسافت بزودی آپدیت ویندوز ۸٫۱ منتشر میشود.اگرچه نصب این بروزرسانی ساده نیست و توصیه نمی شود . آخرین خبر :ظاهرا مایکروسافت نصب این بروزرسانی را غیر فعال کرده است.

پنج مرورگر برتر برای آندروید

پنج مرورگر برتر برای آندروید

مرورگرهای زیادی با توجه به نیازهای شما برای آندروید وجود دارد که تفاوت ها می تواند در نسخه ی که  در کامپیوتر هم وجود دارد  و یا سرعت آن بالا باشد و یا اینکه از فلش پشتیبانی کند و… به همین دلیل شما انتخاب های زیادی خواهید داشت ما در این پست می خواهیم پنج مرورگر برتر را به شما معرفی کنیم ویکی را برای استفاده خود انتخاب کنید.

Ubuntu 14.04 منتشر شد

Ubuntu 14.04 منتشر شد

شش ماه از انتشار نسخه ی ۱۳٫۱۰ اوبونتو می گذرد. حال این شرکت نسخه ی جدیدی از این سیستم عامل را آماده کرده و برای دانلود قرار داده است.

Canonical ناشر این نسخه ی بسیار پرطرفدار لینوکس نسخه ی جدیدی از این سیستم عامل را منتشر کرد. این نسخه از سیستم عامل با نام Ubuntu 14.04 و اسم رمز Trusty Tahr و به صورت پشتیبانی بلند مدت معرفی شده است. این جمله به این معنی است که Canonical به مدت ۵ سال از نظر به روز رسانی های امنیتی، از این پشتیبانی می کند. نسخه هایی که دارای پشتیبانی بلند نیستند تنها ۹ ماه از این پشتیبانی بهره می برند.

آیا می‌دانستید که اندروید توسط گوگل خلق نشده است؟

آیا می‌دانستید که اندروید توسط گوگل خلق نشده است؟

اندروید به محبوب‌ترین سیستم‌عامل موبایل دنیا بدل شده است. گوگل پلتفرمی را در اختیار دارد که شاید به باور برخی بهترین نباشد؛ اما بیشترین کاربر را دارد. تیتر این مطلب برای کاربران قدیمی و آن‌هایی که رویدادهای دنیای فناوری را از مدت‌ها قبل دنبال کرده‌اند، آشکار است؛ اما اگر شما جزء تازه واردهای این فضای جذاب هستید، احتمالاً برایتان جالب خواهد بود که اگر بدانید اندروید در حقیقت توسط گوگل ساخته نشده است. 

نقاشی روی آیپد

 نقاشی روی آیپد

دنیا چندان نقاشی با انگشت روی آیپد را جدی نگرفته ولی هنرمند آیپد نگار، آقای کایل لامبرت که قبلا با نقاشی های فوق العاده اش همه را شگفت زده کرده بود، حالا برگشته تا موهای تن مان را سیخ کند.

صفحه اول
1
2
3
4
5
صفحه آخر